Home 2020 Shkurt 2

Daily Archives: 23:45 - 2 Shkurt, 2020

Era Istrefi është gati të nxjerrë një hit “zjarr”

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi na ka bërë krenarë të gjithëve me sukseset e saj jo vetëm në Shqipëri, por edhe jashtë saj. Prej disa kohësh...

Mamaja e Kobe Bryant shfaqet për herë të parë pas tragjedisë

Pamela, mamaja e Kobe Bryant është shfaqur për herë të parë në publik pas humbjes tragjike të jetës së djalit dhe mbesës së saj...

Në Itali shiten shtëpi për vetëm 1 euro

Nuk është menduar ndonjëherë që mund të bësh tënden një shtëpi në një fshat të thellë, por shumë piktoresk të Italisë, për vetëm 1...

Kompozitori Gent Lako i kundërvihet Ermal Mamaqit: “Të paktën të ishe 2 gisht burrë”

Menjëherë pas publikimit të premierës “I love Tropoja”, Ermal Mamaqi u bë shënjestër e komenteve dhe kritikave të ndryshme. Kompozitori i njërës prej kolonave...

Pamela Anderson i jep fund martesës 2-javore

Pamela Anderson i ka dhënë fund martesës me bashkëshortin e saj Jon Peters. Kanë kaluar vetëm 12 ditë dhe Pamela Anderson i ka dhënë fund...

Gjendet në Instagram sozia e Meghan Markle-it

Sipas një legjende thuhet se të gjithë njerëzit, kanë diku në botë sozinë e tyre. Në këtë mes nuk bëjnë përjashtim as yjet e...

Plazh në mes të dimrit, të rinjtë sfidojnë motin

Për shkak të motit të ngrohtë të ditëve të fundit dhe temperaturave favorizuese dy të rinj kanë vendosur të bëjnë plazh në mes të...

Bota nuk po gjen qetësi, Somalia nën “pushtimin” e karkalecave, shpall emergjencën kombëtare

Vazhdojnë ngjarjet e pazakonta kudo në botë. Si të mos mjaftonin tërmetet, zjarret, përmbytjet, koronavirusi dhe gripi, edhe këtë se kishim dëgjuar! Mësohet se...

Teknologjia e fundit iu serviret deputetëve! Ruçi i pajis me tablet, tender 84 milion...

Gramoz Ruçi ka vendosur të bëjë ndryshime teknologjike në Kuvend, duke zëvëndësuar laptop-ët e deputetëve të Kuvendit të Shqipërisë, me fjalën e fundit të...

Qëndroi vetëm 1 muaj si kryeparlamentar, Vetvendosja emëron Glauk Konjufcën si Ministër i Jashtëm

Glauk Konjufca arriti të qëndronte vetëm një muaj në krye të Kuvendit të Kosovës. Me arritjen e marrëveshjes mes Vetëvendosjes dhe LDK, u vendos që...

LAJMET E FUNDIT