Home 2020 Shkurt 4

Daily Archives: 23:45 - 4 Shkurt, 2020

Kylie Jenner dhe Travis Scott janë gati të ribashkohen

Disa nga miqtë e tyre të ngushtë kanë thënë, se dyshja e njohur Kylie Jenner dhe reperi Travis Scott janë duke u afruar me...

Blero dhe Afrona sot festojnë 6 vjetorin, “Shpresoj të plakemi bashkë”

Këngëtari shqiptar Blero dhe partnerja e tij Afrona sot mbushin plot 6 vite së bashku. Lajmin e bukur e mësojmë nga vetë këngëtari i...

Tentoi të vrasë veten, këngëtarja e njohur jep mesazhin e rëndësishëm

Kanë kaluar vetëm disa ditë pasi ka hyrë në histori si personi më i ri që ka fituar ndonjëherë në “Grammys”, Billie Eilish është...

Aktorja e re gjendet e vdekur në shtëpinë e biznesmenit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Moskë, ku një vajzë e re aktore dhe kërcimtare, është gjendur e vdekur në shtëpinë e një...

Tayna tërheq vëmendjen edhe të rreperit të famshëm

Fama, bukuria apo të dyja bashkë? Tayna duket se i zotëron të dyja dhe kjo ka bërë që të jeë e njohur kudo, si...

E thotë shkenca: Në moshën 33 vjeçare gratë kthehen në fotokopje të nënave të...

Edhe pse kur kemi qenë të vegjël shpeshherë i kemi gjykuar prindërit, kryesisht nënat tona, por me rritjen dhe maturimin kuptojmë se nënat jo...

Kim Kardashian dhe Kanye West na prezantojnë me shtëpinë, shihni kështjellën marrmendëse të çiftit

Për të gjithë fansat e Kim dhe Kanye, çdo gjë që mund të mësojnë për ata është e vlefshme. Këtë herë çifti nuk ka...

Anxhelina Hadërgjonaj dhe Beatrix Ramosaj në festën e ditëlindjes së Neymar

Ditëlindjet janë ditë të shënuara që secili prej nesh dëshiron t’i shijojë sa më shumë dhe t’i mbajë gjatë në kujtesë. Këtë herë stafeta...

Shqiptarët “lënë kokën” në aksidente rrugore. Vetëm në Janar janë regjistruar 506 aksidente dhe...

Shqiptarët kanë problem drejtimin e automjetit duke u treguar të pakujdesshëm në rrugët e vendit. Shifrat e aksidenteve rrugore për muajin janar dëshmojnë për...

Ligji anti-KCK-Topollaj: Është zgjedhur koha e papërshtatshme

Anëtari i bordit drejtues të Bindjes Demokratike, Fabian Topollaj, në nje emisionin televiziv, foli për ligjin anti-KCK, duke u shprehur se është zgjedhur koha...

LAJMET E FUNDIT