Home 2020 Shkurt 6

Daily Archives: 23:45 - 6 Shkurt, 2020

Beyonce vesh fustanin e dizenjuar nga Valdrin Sahiti: Ishte surprizë edhe për mua

Beyonce u shfaq në pre-Grammy me një fustan të kuq që e bëri gjithë botën të fliste për të. Fustani ishte i dizenjuar nga...

Prishtina dhe Tirana në koleksionin e ri të Rita Orës

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Rita Ora ka lansuar linjën me produkte për ki “Rita Ora Home”, i cili përmban disa koleksione të...

Bashkia e Tiranës heq bonusin monetar për bebet, ja me çfarë e zëvendëson

Bashkia e Tiranës ka vendosur të heqë bonusin 5 mijë lekë për çdo bebe që lind dhe ta zëvendësojë atë me një shportë me...

Hotel i pazakontë që lundron në lumë, i rrethuar nga akulli

Hoteli jo i zakontë në Suedi është i rrethuar me akull dhe pemë të mëdha. E veçanta e këtij hoteli qëndron tek struktura e...

Daily Mail shpall mashkullin më të bukur në botë

Daily Mail ka shpallur mashkullin më të bukur në botë, aktorin e njohur Robert Pattinson. Vitin e shkuar gazeta britanike Daily Mail cilësoi Bella...

Stresi ,projekt kushtuar tërmetit të 26 nëntorit

Stresi konfirmoi në emsionin ‘Ftesë në 5’ se shumë shpejt do të publikojë një këngë të re kushtuar tragjedisë së 26 nëntorit, për të...

Pak kohë pasi humbi babain, flet për dhimbjen e madhe moderatorja e “Top Channel”

Dojna Mema, moderatorja  e “Top Channel, humbi babain e saj në dhjetorin që lamë pas . Lajmin e hidhur e dha vetë moderatorja, e cila...

E pazakontë: Ja si funksionojnë bibliotekat nënujore

Jemi mësuar gjithmonë të frekuentojmë bibilioteka të ndryshme, por asnjëherë nuk na kishte shkuar mendja se do mund të kishim akses edhe ne bibilioteka...

Një lajm i mirë publikohet për koronavirusin

Përhapja e koronavirusit ka bërë që numri i viktimave të shkojë në 700. Ndërkohë, përpjekjet pët ta ndalur këtë virus të frikshëm, nuk kanë të...

SKANDAL/ Kryebashkiaku i ndërton shtëpinë gjyshes së tij me fondet e tërmetit

Ndër zonat e shumta që tërmeti i datës 1 qershor 2019 preku, ishte edhe zona e Devollit. Shumë banesa në fshatin Vidohovë u dëmtuan...

LAJMET E FUNDIT