Home 2020 Shkurt 8

Daily Archives: 23:48 - 8 Shkurt, 2020

FOTO-Capital T i shoqëruar në Paris, ja vajza misterioze

Capital T, këngëtari shumë i njohur shqiptar, me të cilin të gjitha vajzat do të donin të bënin një foto apo edhe të ishin...

100 vjetori i Tiranës si kryeqytet, ja kush do të këndojë në koncertin e...

Bashkia e Tiranës, është duke organizuar një koncert për të festuar 100 vjetorin e Tiranës si kryeqytet. Koncerti do të zhvillohet në datën 11 shkurt,...

‘Mos i tregoni Xhensilës..’-Bes kallaku publikoi videon që do ju shkrijë së qeshuri

Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku, publikoi së fundmi një video me Xhensilën, në rrjetet sociale që do ju shkrijë së qeshuri. Ai në...

Ja shprehjet që duhet patjetër ti dini, për të larguar ankthin

Sipas një programi neuroglosik, ka disa shprehje që ndikojnë ndjesitë dhe sjelljen e njerëzve. Këto përdoren zakonisht për të larguar antkthin. Sipas një studimi,...

Ja cilat janë trendet e thonjve për pranverën e 2020

“French”, ose e thenë ndryshe baza klasike me majë të bardhë është ndër vite një nga ‘modelet’ më të pëlqyera për të lyer thonjtë. Pranvera...

Dalin shifrat-Ja sa u paguan prezantuesit dhe të ftuarit e“Sanremo 2020”

Me mbarimin e një festivali, të gjithë janë kuriozë për jesën se sa mund të ketë kushtuar, por edhe sa u fitua. Mediat italiane, bënë...

Fama e Loredanës kalon kufijtë, zë faqen e parë në revistën e njohur

Reperja e njohur, Loredana Zefi, tashme ka kaluar kufijtë me famën e saj. Ajo është një ndër reperet më të njohura në Shqipëri, por me...

FOTO-Konfirmohet lidhja mes Butrint Imerit dhe modeles, harrojeni Kiara Titon

Butrint Imeri, këngëtari shumë i njohur shqiptar, këto muaj është kthyer në kryefjalën e mediave për shkak të pushimeve të tij në Santorini të...

Modelja e njohur feston ditëlindjen e saj, sensuale në shtrat

Ditën e sotme modelja e njohur shqiptare, Agnesa Vuthaj ka ditëlindjen e saj. Kjo e fundit, nëpërmjet disa fotove që ka postuar në rrjetet sociale...

Ndryshime sërish për Encën, dita e fundit si bjonde

Enca, këngëtarja e njohur shqiptare njihet për ndryshimet drastike që bënë në pamjen e saj. Gjithashtu, është një ndër femrat që nuk hezitojnë të ‘luajnë’...

LAJMET E FUNDIT