Home 2020 Shkurt 12

Daily Archives: 23:45 - 12 Shkurt, 2020

Në tryezat tona do të gjejmë ushqime me përmbajtje kanabisi, si biskotat, buka apo...

Fletorja zyrtare ka botuar dekretin e sasisë së lejuar të përdorimit të kanabisit. Tashmë, në menunë tonë nuk do jetë e vështirë të gjëjmë ushqime...

“Ishte në 10 më të kërkuarit nga Interpoli”/ Gazetari investigativ zbulon historinë si u...

Gazetari investigativ, Artan Hoxha, tregoi historinë se si ka rënë në prangat e autoriteteve të Ekuadorit Gramoz Rexhepi, i akuzuar si urdhërues i pengmarrjes...

“Pinë edhe cigare, qetësi e frikshme”/ Gazetarja e njohur flet për pamjet ku tregohet...

Gazetarja Klodiana Lala është shpehur se personat që akuzohen dhe shfaqen në pamjet e publikuara ditën e sotme duke nxjerrë trupin e Jani Prengës...

Tupac është gjallë/ Ja dokumentari që mohon vdekjen e tij

Dokumentari më i ri që pretendon se Tupac Shakur është gjallë dhe fshihet në këtë qytetin e New Mexico,pritet të shfaqet në vitin 2021. Në...

Ceremoni mortore private për legjendën e basketbollit Kobe Bryant

Kobe Bryant dhe vajza e tij Gianna janë përcjellë për në banesën e fundit në një ceremoni private në Kaliforni. Përveç funeralit privat ,më 24...

Mahniti publikun francez/ Vogëlushja shqiptare do të mbajë një koncert në Prishtinë

Erza Muqolli, vogëlushja nga Kosova e cila shkëlqeu në “France’s Got Talent”, pavrësisht se është vetëm 14 vjeç, ajo ka marrë pjesë në evente...

Selena Gomez/ Së shpejti pritet të lansojë linjën e saj të grimit

Këngëtarja e famshme, Selena Gomez njoftoi se po fillon linjën e saj të bukurisë, që mban emrin Rare Beauty. Në gusht të vitit që kaloi...

Ronela Hajati/ Dy super projekte për Shën Valentin

Në festën e të dashuruarve, shumë prej këngëtarëve shqiptarë do të publikojnë në repertorin e tyre këngë që i dedikohen dashurisë. Ndër këngëtarët shqiptarë që...

Gramoz Ruçi përjashton Ralf Gjonin nga seanca plenare, kërkon të pezullohet 10 ditë

Një debat i ashpër mes kryeparlamentarit Gramoz Ruçi dhe deputetit opozitar Ralf Gjoni wshtw zhvilluar sot nw seancwn plenare tw Kuvendit, duke sjellë përjashtimin...

Në qiell të hapur 73 vjeçarja pas gabimit në vlerësimin e dëmeve të tërmetit...

Gabimet në vlerësimin e dëmeve të tërmetit të fuqishëm të 26-nëntorit, kanë lënë në qiell të hapur 73-vjeçaren. Meme Kajmaku, e cila jeton në Ishmin...

LAJMET E FUNDIT