Home 2020 Shkurt 13

Daily Archives: 23:48 - 13 Shkurt, 2020

Rihanna “çmend” rrjetet sociale, reklamon të brendshmet për Shën Valentin

Këngëtarja e famshme Rihanna, u ka bërë një surprizë ndjekësve të saj, duke pozuar me të brendshme me rastin e Shën Valeninit. Rihanna duket se...

I hakohet rrjeti social dhe i publikohen video pornografike, flet këngëtarja shqiptare

Pas disa orësh hakërimi aktorja dhe këngëtarja Klea Huta ka mundur ta marrë sërish adresën e saj në facebook.Menjeherë pas kësaj ajo ka reaguar...

OPINION – Rama nervozohet përballë gazetarëve. Lala nuk kemi garanci se do luftosh krimin

KLODIANA Lala i eshte perveshur Kryeministrit Rama ne emisionin Opinion. Krimi dhe politika tha ajo, kane bashkejetuar ne kete vend. Rama i eshte kthyer duke...

Debati në Opinion. Gazetarja Klodiana Lala, e akuzoi për foton me Çapjan

Pak kohë më parë, gazetari Artan Hoxha publikoi një foto të kryeministrit Edi Rama me Ardian Çapjan, i konsideruar si një nga krerët e...

SERBIA feston në Tiranë, festën kombëtare. Meta mesazh për dy popujt

Ilir Meta ka marrë marrë pjesë në ceremoninë e organizuar nga ambasada serbe në Tiranë për Festën Kombëtare të Serbisë. Presidenti i Shqipërisë ka thënë...

Rama në Opinion shpjegon pse ligji anti- KÇK, nuk filloi nga verifikimi i pasurisë...

Kryeministri Edi Rama ka shpjeguar në emisionin “Opinion” në Tv Klan ligjin anti-KÇK dhe aksionet e Operacionit Forca e Ligjit. Drejtuesi i emisionit, Blendi Fevziu...

Rama në Opinion- ILD do çojë në burg gjyqtarët që marrin vendime korruptive

Rama tha në emisionin “Opinion” se prej ditës së djeshme ka nisur dhe goditja e prokurorëve dhe gjykatësve të korruptuar, që sipas tij, iu...

Fiks Fare publikon skandalin/ “Pikë bastesh” brenda burgut të sigurisë së lartë të Peqinit

Burgu i Peqinit, i cili është i sigurisë së lartë “drejtohet” nga të dënuarit, të cilët pasi dalin për xhiro në zonën e ish-bllokut...

BE-ja pa qëndrim ndaj propozimit të Kurtit për reciprocitet

Ndryshe nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, të cilat në mënyrë eksplicite e kanë kundërshtuar idenë e kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti për aplikimin...

Paloka e thotë hapur: Vendi ka nevojë për qeveri tranzitore pa Ramën kryeministër. Nuk...

Ish-deputeti i PD Edi Paloka deklaroi se vendi ka nevojë për qeveri tranzitore, pa Ramën kryeministër. “Ne themi kaq kohë që duhet qeveri tranzitore. Kërkohet...

LAJMET E FUNDIT