Home 2020 Shkurt 15

Daily Archives: 23:45 - 15 Shkurt, 2020

Shën Valentini i Dj Geek dhe Dafina Zeqirit, publikohen fotot romantike

Ka pak kohë që kur Dafina ka konfirmuar romancën e saj me Dj Geek me anë të një postimi në InstaStory, duke shuar të...

Rikthehet Sarp, por këtë herë me një profesion tjetër

Çagatay Ulusoy u shfaq për herë të fundit për publikun me rolin e tij në serialin “I infiltruari". Pas kësaj ai ka bërë një...

Pas lajmeve se është ndarë nga Patrisi, reagon Tuna për herë të parë

Në media ka kohë që aludohet se Tuna dhe Patrisi i kanë dhënë fund martesës së tyre. Shkak për këto aludime u bënë pushimet e...

Foto e dyshimtë/ Djali i Edi Ramës krah moderatores së njohur shqiptare

Jeta private e djalit të kryeministrit Edi Rama, Gregut është në qendër të vëmendjes së mediave rozë. Një detaj i fundit ka lënë vend për...

Ullinj të bardhë/ Ja ku ndodhet pema antike që i prodhon

Leucocarpa, është një lloj i rrallë ulliri, që gjendet kryesisht në jug të Italisë, në rajonin e njohur historikisht si “Magna Graecia” ose Greqia...

Kampionia shqiptare shpallet atletja e muajit në Europë

Atletja me origjinë shqiptare, Luiza Gega është shpallur atletja e muajit nëEuropë. Ajo ka thyer mjaft rekorde dhe ka marrë mjaft medalje ndërkombëtare. Ky lajm është...

Ja detaji që tregon ndarjen e Tunës nga Patrisi

Çifti Tuna dhe Patris nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në rrjete sociale dhe daljet e tyre të përbashkëta në publik janë të rralla për...

Kosova shënon 12 vjetorin e pavarësisë. Tirana zbukurohet me flamurin e Kosovës

Kosova më 17 shkurt shënon 12 vjetorin e pavarësisë. Për nder të kësaj, Tirana është zbukuruar më flamuj të Kosovës. Kryetari i Tiranës, Erion Veliaj përmes...

Ledri Vula zbulon dedikimin: “Kon e du unë si engjëll e mbroj”

Disa javë më parë këngëtari Ledri Vula hodhi në treg projektin muzikor me titull “Piano rap” dhe klipi i saj ishte risi për tregun...

Arrestohet shqiptari nga Tetova, tentoi të gëlltiste kanabis për t’ia fshehur policisë

Gjatë dy bastisjeve që  Sektori për Punë të Brendshme të Tetovës me urdhër paraprak, është gjetur një sasi e konsiderueshme e kokainës dhe marijuanës. Vendet...

LAJMET E FUNDIT