Home AKTUALITET Alban Skënderaj GODET – Kënga e re “Çdo ditë një Shën Valentin”,...

Alban Skënderaj GODET – Kënga e re “Çdo ditë një Shën Valentin”, rrënqeth miliona shpirtra

Alban Skënderaj këngëtari i mijra fansave ka ndarë pak minuta më parë në llogarinë e tij në FB këngën më të fundit për dashurinë. Këtë këngë ai e sjell në ditën e të dashuruarve me Muzikë & Tekst nga Alban Skenderaj, Orkestrim  Julian Feifel.

Fansat e kanë mirëpritur menjëherë këngën e tij duke i bërë edhe komentet në Youtube.

“Kenge e realizuar ne menyre perfekte, tekst i mire ndertuar me plot ndjenja te perfshira ne te, instrumental i thjesht por progresion magjik i kordave dhe notave. 1 nga ato kenget e thjeshta ne strukture, por te veshtira per tu realizuar, 1 nga ato kenget qe te ngrohin shpirtin kur e degjon dhe te ben te kthehesh pas ne kohe ne kujtime.” – shkruan një fans.