Home Authors Posts by apel.al.3

apel.al.3

332 POSTS 0 COMMENTS

Dëmtimi i Ousmane Dembele, tashmë i kushton Barcelonës 1.2 milionë euro...

Për arsye situatës emergjente që i shkaktoi Ousmane Dembele, Barcelona gjatë ditës së sotme ka zyrtarizuar transferimin e sulmuesit Martin Braithwaite nga Leganes. Lëndimet në...

Champions League: Atalanta dhuron spektakël ndaj Valencias në San Siro

Skuadra e Atalantës ka bërë lojë të madhe duke e shkatërruar me rezultatin 4-1, në ndeshjen e parë të fazës 1/8 të Champions League...

Champions League: Werner “vendos qetësi” në Tottenham Stadium

Timo Werner i dha një goditje trajnerit Jose Mourinho, duke shënuar golin që i dha fitoren Leipzig në Angli me rezultatin minimal 0-1. Një...

DEA amerikane, autoritetet italiane e SPAK bashkëpunuan për të lejuar...

Një bashkëpunim i suksesshëm është arritur mes DEA-s amerikane, autoriteteve italiane dhe SPAK për të lejuar kalimin e kamionit me 1.3 ton kokainë për...

“Agresioni ndaj Elisës s’meriton koment po vetëm mëshirë!”/ Etilda Gjonaj i...

Pas sulmit që i bëri presidenti Meta për tubimin antiqeveritar të 2 marsit, Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj i del në mbrojtje Elisa Spiropalit. Gjonaj...

Presidenti Meta publikon konkluzionet e Komitetit Shqiptar të Helsinkit/ “Çmontojnë ligjin...

Presidenti Meta ka publikuar në Facebook disa nga konkluzionet e Komitetit Shqiptar të Helsinkit që sipas tij çmontojnë ligjin anti-kushtetues të KRYEKÇK-së. Postimi i plotë: Të...

Koronavirus, raportohen dy viktimat e para në Iran

Të dy pacientët e shtruar në spital në Iran, kanë humbur jetën pasi kanë rezultuar pozitivë me koronavirusin. Lajmi është deklaruar nga zëvendës Ministri i...

Boks/ Wilder: Sapo ta mposht Tyson Fury me një nokaut shkatërrues,...

Boksieri Deontay Wilder është zotuar se do ta kalojë legjendën dhe idhullin e vet, Mohamed Ali, duke hedhur me nokaut Tyson Furyn dhe për...

Konfederata e Sindikatave reagon pas skandalit në Fier: Ministria e Arsimit...

Pas skandalit të publikuar dhe denoncuar sërish në emisionin Stop, ku një mësues i shkollës së muzikës Jakov Xoxa, Fier ngacmoi seksualisht studenten dhe...

“Takohuni dhe ulni gjakrat, mos u kacafytni brenda të njëjtës kokë”/...

Ditën e sotme Presidenti Ilir meta ka qenë i pranishëm në një konferencë duke denoncuar atë që e quan grusht shteti, që  eksponentë të...

LAJMET E FUNDIT