Home Authors Posts by apel.al.6

apel.al.6

275 POSTS 0 COMMENTS

Vriten klientët/ Ja hoteli më i frikshëm në botë

‘Hotel Cecil’ në Los Angelos është hoteli më i frikshëm në botë, në të cilin janë kryer vrasje të shumta nga persona të njëjtë,por...

Gold AG vendos veten në rrezik gjatë xhirimeve të videoklikpit

Reperi me origjinë kosovare, Golg AG publikoi para disa ditësh projektin e tij më të ri muzikor që titullohet “Sokoli”. Kjo këngë I kushtohet luftëtarit...

Plane për martesë? Zerka flet për lidhjen me Ronela Hajatin

Ronela Hajati dhe Young Zerka janë një nga çiftet e njohur shqiptare që ka zgjedhur ta mbajnë lidhjen e tyre larg vëmendjes së mediave...

Zëri mbush një vjeç/ Ja urimi i veçantë që i bën...

Elita Rudi i mallëngjen të gjithë me urimin që i ka bërë të birit për ditëlindjen e tij të parë. Dita e sotme është një...

Detaje nga autopsia e Whitney Huston/ Iu gjetën nëntë lloje drogash...

Diva Whitney Houston, e cila vdiq në moshën 49 vjeçare, ishte e njohur jo vetëm për zërin e saj të fuqishëm, por edhe për...

Rihanna feston ditëlindjen/ Ja sa vjeç mbush

Ditën e sotme ikona e muzikës botërore, Rihanna feston ditëlindjen. Në rrjetet sociale ajo nuk ka zbuluar asnjë detaj lidhur me këtë ditë të veçantë,...

Studim/ Në Shqipëri publikohen 12 lajme të rreme çdo muaj

Sipas një studimi, në Shqipëri, janë përhapur vitin e kaluar mesatarisht 12 lajme të rreme me ndikim çdo muaj. Ky konkluzion doli nga një studim...

Nëse ulesh te Shkallët Spanjolle në Romë, duhet të paguash këtë...

Shkallët Spanjolle, që ndodhen midis Piazza di Spagna dhe Piazza Trinità dei Monti, janë një ndër vendet më tërheqëse për turistët në Romë janë...

E rëndë/ Sportisti australian djeg të gjallë veten, gruan dhe tre...

Një ngjarje tronditëse ka ndodhur në Australi, ku sipas mediave të huaja  ish-ylli i Rugby, lojtari i skuadrës së NRL Rowan Baxter ka kryer...

Ambasadorja e SHBA: “Transparenca dhe përgjegjësia janë thelbësore”

Ambasadorja e SHBA, Yuri Kim ka reaguar në lidhje me Konferencën e Donatorëve. Kim u shpreh se përgjegjësia për të shpërndarë paratë është thelbësore. Ajo shton...

LAJMET E FUNDIT