Home AKTUALITET Rihanna “çmend” rrjetet sociale, reklamon të brendshmet për Shën Valentin

Rihanna “çmend” rrjetet sociale, reklamon të brendshmet për Shën Valentin

Këngëtarja e famshme Rihanna, u ka bërë një surprizë ndjekësve të saj, duke pozuar me të brendshme me rastin e Shën Valeninit.

Rihanna duket se vazhdon të jetë në “top formë” dhe këtë gjë ajo e ka treguar me fotot e postuara në rrjetet sociale.

Gjithashtu një nga qëllimet kryesore të këtyre postimeve, ka qenë reklamimi i firmës së të brendshmeve të saj. /Apel.al