Home Tags Coronavirusi

Tag: coronavirusi

CORONAVIRUSI -1765 viktima. Qeveria kineze emeton 1600 çertifikata sigurimi për kompanitë...

Kina ka prodhuar më shumë se 1.600 dokumente që vërtetojnë shkaqet e forcës madhore për të mbrojtur kompanitë nga dëmtimet juridike si pasojë e...

Kim YURI takon Manastirliun – Vëmendje e shtuar për CORONAVIRUSIN

Ambasadorja amerikane ka zhvilluar nje takim me Ministren e Shendetsise Manastirliu. Gjatë bisedës së saj me Ministren e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirlliu,...

Numri i vdekjeve nga koronavirusi në Kinë u rrit në 1.380

Numri i vdekjeve në Kinë nga koronavirusi i ri, zyrtarisht i njohur si COVID-19, ka arritur në 1.380, ndërsa numri i konfirmuar i të...

TABELA- 242 vdekje nga koronavirusi vetëm dje në provincën Hubei –...

BBC raporton se ka pasur gjithashtu një rritje të madhe të numrit të rasteve, me 14.840 njerëz të diagnostikuar me virus, ndersa  vetem dje...

CORONAVIRUSI -Numri viktimave shkon në 1350. BE mbledh sot shkencëtarët e...

Koronavirusi rregjistron shifra të frikshme të përhapjes çdo ditë. Sot në BE janë mbledh për të diskutuar hapat dhe masat e virusit. Ndërsa agjensitë prestigjoze...

Kapshticë: Shtohen masa për kontrollin e koronavirusit

Edhe në pikën e kalimit kufitar të Kapshticës janë shtuar masat per kontrollin e coronavirusit. Punonjës të pikës së kalimit kufitar të Kapshticës kryejnë një...

LAJMET E FUNDIT