Home Tags Lulzim basha

Tag: lulzim basha

Yuri Kim takon Ramën, Metën dhe Bashën: Po ju vëzhgojmë, tregoni...

Ambasadorja e SHBA, Yuri Kim, ka zhvilluar një takim sot me Kryeministrin Edi Rama, Presidentin Ilir Meta dhe kryedemokratin Lulzim Basha, me të cilët...

Lulzim Basha shantazhon hapur maxhorancën për të kapur drejtësinë

Në një dalje për mediat,  Lulzim Basha ka mbështetur hapur Presidentin Ilir Meta për një grusht shteti. Basha tha se kush dëmton Kushtetutën do të...

REDAKSIONALE: Nuk ka asnjë forcë mbi dhe’ që ndal rrotacionin politik...

Në një deklaratë për mediat Kryetari i Partisë Demkratike Lulzim Basha, ka deklaruar se nuk ka asnjë forcë mbi dhe’ që ndal rrotacionin politik,...

Andis Harasani ironizon Bashën- “Po të dëgjoj”, nuk je Zoti, që...

Ish-deputeti socialist, Andis Harasani ka reaguar në lidhje me nismen e fundit të kryetarit të PD-së, Lulzim Basha, “po të dëgjoj”, e cila sipas...

Ylli Manjani: Lulzim Basha dhe Albin Kurti e kanë diçka të...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka dhënë një deklaratë të “fortë”duke deklaruar se ekziston një element i përbashkët mes kreut të PD-së, Lulzim Basha...

Lideri i PD-së takim me Albin Kurtin: Jemi në krah të...

Ditën e sotme, pas marrjes së dertyrës së kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti, u prit  nga kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha. Kryedemokrati, ka treguar...

Nga Valbona Mezini/ “Bashës i doli gjumi nga dushi që i...

“I doli gjumi pas kafes së 6 Pasi i doli gjumi nga "dushi", qe i bën studentët sot, të cilët i kish në takim, u...

Astrit Patozi ironizon Bashën/ Ëndrra janë, mbase edhe dalin…

Në daljen e tij të fundit, kryedemokrati Basha i ka dhënë mesazhin mbështetësve të tij se pret shumë që të zhvillohen zgjedhjet e parakohshme. Ndërkohë,...

Lulzim Bashës iu anullua viza nga SHBA, vizita pa axhendë ngjalli...

Kreu i PD kishte paralajmëruar se në fillim të shkurtit, që përkon dhe me “Mëngjesin e lutjeve” do të udhëtonte drejt SHBA. Ambasada amerikane...

Veliaj ironizon Bashën: Merr leje para se të hysh në godinat...

Basha ka irrituar Veliajn ku ky i fundit i është përveshur, pasi nuk ka marrë fillimisht leje për te vizituar studentet ne godinen numer...

LAJMET E FUNDIT